109 грн при купівлі трьох і більше футболок

Жіночі футболки без рисунка (малюнка*)

Привабливі леді, які є поціновувачами спортивного стилю в одязі та віддають перевагу активному способу життя, добре знають, що забагато футболок в гардеробі не буває. Яскрава футболка — це стильно, зручно. модно і комфортно.

На нашому сайті ви можете купити жіночі футболки без рисунку відмінної якості, яскравих кольорів і за справедливою ціною. Великий вибір та відмінний сервіс вам гарантовано.

Акційна пропозиція

Оскільки, як ми вже домовились вище, футболок забагато не буває, у вас є чудова можливість купити футболки за суперціною. Замовте три будь які футболки без рисунку (чоловічі або жіночі) та сплатіть за них всього 327 гривень. Таким чином вартість однієї футболки становитиме лише 109 гривень. Ваша економія складе 27 гривень на трьох футболках. Щоб зекономити, ви можете об’єднати у одне замовлення жіночі і чоловічі футболки без рисунка для ваших друзів та родичів. Просто повідомте про це менеджеру нашого інтернет-магазину.

Доступні кольори футболок

Жіночі футболки без рисунка (чорна та біла) Жіночі футболки без рисунка чорного та білого кольору

Жіночі футболки без рисунка (голуба та рожева) Жіночі футболки без рисунка — голуба та рожева

Жіночі футболки без рисунка (червона, жовта, зелена) Жіночі футболки без рисунка — червона, сонячна (жовта) та зелена

Нові яскраві кольори футболок — оранжевий (жовтогарячий) та фіолетовий Нові яскраві кольори футболок — оранжевий (жовтогарячий) та фіолетовий

Футболки відмінної якості

Матеріал — 100% бавовна, плотність 160 г/м².

У нашому магазині продаються футболки виключно відмінної якості. Основною характеристикою футболки, перш за все, є якість тканини. При виготовленні наших футболок, використовується тканина з фірмової пряжі Belcoro®, яка виділяється міцністю, стійкістю до витягування та не линяє при пранні.

Футболки не мають особливих обмежень при носінні та догляді, не скочуються, добре перуться та прасуються.

* Щодо того, як правильно писати — рисунок або малюнок. В українській мові використовуються обидва слова, проте «малюнок» прийнято вживати щодо зображень, які наносяться фарбою вручну (малюються). Ми ж наносимо на футболки підготовлені на комп’ютері векторні зображення за допомогою спеціального обладнання, тому їх правильніше називати «рисунками», а не малюнками.

Наш магазин тимчасово зупиняє роботу, оскільки всі футболки з нашого складу пішли на потреби армії.

Повернемося після перемоги! 🇺🇦