Жіночі футболки

Жіночі футболки без рисунка (малюнка*) від 109 грн Розміри: XS, S, M, L, XLКольори:
Патріотична футболка «Голуб миру» 149 грн Розміри: XS, S, M, LКолір:
Жіноча футболка з гербом України 148 грн Розмір: XSКольори:

Якісні жіночі футболки за доступними цінами

Матеріал — 100% бавовна, щільність 160 г/м².

Зображення — шовкографія (добре витримує прання і не тріскається з часом).

Інтернет-магазин «Футболки на кожен день» вважає за честь запропонувати вам якісні жіночі футболки за справедливою ціною. На нашому сайті ви зможете придбати як футболки без рисунку, так і футболки з нанесеним на них зображенням. Ми впевнені, що в наших футболках кожна леді буде виглядати стильно і яскраво.

Основною відмінністю нашої продукції є, насамперед, її бездоганна якість. Загальновідомо, що основною характеристикою футболки, перш за все, є якість тканини. При виготовленні наших футболок, використовується тканина з фірмової пряжі Belcoro®, яка виділяється міцністю, стійкістю до витягування та не линяє при пранні. Ця тканина краще за аналоги адаптована для друку зображень, що дозволяє наносити на неї зображення високої якості і гарантує якісний вигляд футболки протягом тривалого часу.

Футболки не мають особливих обмежень при носінні та догляді, не скочуються, добре перуться та прасуються. Зображення на футболку наноситься методом шовкографії, а отже, на відміну від більш поширеного термопереносу, не тріскається з часом.

При цьому ціна футболок у нас нижча, ніж у конкурентів, оскільки ми друкуємо зображення на футболках великими партіями, а не поштучно — це дозволяє суттєво зекономити.