148 грн

Чоловіча футболка з гербом України

Чорні, білі та «графітові» футболки з гербом України Чорні, білі та «графітові» футболки з гербом України

Якщо ти справжній патріот своєї Батьківщини, якщо зображення національних символів України будять в тобі гордість і наснагу — вирази свої почуття публічно! Футболка із зображенням тризуба — чудовий спосіб виказати свій патриотизм і гордість за те, що ти українець.

На цьому сайті ти можеш купити футболку з зобреженням малого герба України відмінної якості та по вигідній ціні. Чому запропонована нами ціна значно меньше ніж у конкурентів? По-перше, при виготовленні наших футболок ми cпираємося не на одиничні замовлення, а на крупнотиражне виробництво. Це дає нам можливість купувати сировину крупними партіями з суттєвими знижками та дозволяє заощаджувати на друці. І по-друге, ми не ставимо перед собою задачу заробити на цих футболках великі гроші. Наша основна мета — допомогти українцям висловити свій патріотизм та зібрати кошти для української армії.

Так футболки з гербом виглядають у реальності

Темно-сіра (графітова) футболка з гербом України Темно-сіра (графітова) футболка з гербом України

Чорна футболка з гербом України Чорна футболка з гербом України

Якість друку на футболці — нанесене зображення тримається дуже добре Якість друку на футболці — нанесене зображення тримається дуже добре

Футболки відмінної якості

Матеріал — 100% бавовна, плотність 160 г/м².

Зображення — шовкографія (добре витримує прання і не тріскається з часом).

У нашому виробництві використовуються футболки виключно відмінної якості. Основною характеристикою футболки, перш за все, є якість тканини. При виготовленні наших футболок, використовується тканина з фірмової пряжі Belcoro®, яка виділяється міцністю, стійкістю до витягування та не линяє при пранні. Ця тканина краще за аналоги адаптована для друку зображень, що дозволяє наносити на неї зображення високої якості (див. приклади вище) і гарантує якісний вигляд футболки протягом тривалого часу.

Футболки не мають особливих обмежень при носінні та догляді, не скочуються, добре перуться та прасуються. Зображення на футболку наноситься методом шовкографії, а отже, на відміну від більш поширеного термопереносу, не тріскається з часом.

Ціна футболки 148 грн

Доставка футболок по Україні здійснюється Новою поштою або іншим зручним для вас способом. Замовлення відправляємо в цей же день (крім неділі) до 18:00. Строк доставки 1-2 дні.

1. Виберіть розмір, колір і вкажіть кількість футболок:
БілийЧорнийГрафіт
Розмір S
Розмір M
Розмір L
Розмір XL
Розмір XXL
2. Вкажіть своє ім’я і адресу доставки:
Прізвище та ім’я:
Телефон:
Область:
Місто:
Відділення Нової пошти:

Таблиця розмірів

Чоловіча футболка (визначення розміру)

Чоловіча футболка (визначення розміру) Розмір Довжина і ширина, см
S 69,5 48,5
M 72 53,5
L 74,5 56
XL 77 61
XXL 78,5 66
+/- 2,5 2,5

Для точного вибору розміру ви можете поміряти будь-яку свою футболку.

Довжина футболки вимірюється від самої високої точки на плечі до самого низу.

Ширина футболки вимірюється на 1 см нижче від прорізу рукава.