109 грн при купівлі трьох і більше футболок

Чоловічі футболки без рисунка (малюнка*)

Футболки, мабуть, самий популярній елемент літнього чоловічого одягу. Їх використовують і в якості повсякденного вбрання, і для занять фітнесом, і для спортивних ігор, і під час активного відпочинку. Поціновувачі спортивного стилю в одязі носять футболки в різних варіантах весь рік. Тому забагато футболок в чоловічому гардеробі не буває.

На нашому сайті ви можете купити чоловічі футболки без рисунку відмінної якості, різноманітних кольорів і за справедливою ціною. Великий вибір та відмінний сервіс вам гарантовано.

Акційна пропозиція

Оскільки, як ми вже домовились вище, футболок забагато не буває, у вас є чудова можливість купити футболки за суперціною. Замовте три будь які футболки без рисунку (чоловічі або жіночі) та сплатіть за них всього 327 гривень. Таким чином вартість однієї футболки становитиме лише 109 гривень. Ваша економія складе 27 гривень на трьох футболках. Щоб зекономити, ви можете об’єднати у одне замовлення чоловічі і жіночі футболки без рисунка для ваших друзів та родичів. Просто повідомте про це менеджеру нашого інтернет-магазину.

Доступні кольори футболок

Футболка без рисунка — чорний та темно-сірий колір (графіт) Футболка без рисунка — чорний та темно-сірий колір (графіт)

Чоловічі футболки у нових кольорах — темно сірому і сіро-синьому Нові практичні кольори для чоловічих футболок на кожен день: сіро-синій та темно-сірий

Сірі чоловічі футболки без рисунка Сірі чоловічі футболки без рисунка у двох відтінках сірого — світлішому у темнішому

Чоловічі футболки без рисунка (темно-синій та синій колір) Чоловічі футболки без рисунка — темно-синя та синя

Чоловічі футболки без рисунка — червона та оранжева Чоловічі футболки без рисунка — червона та оранжева (жовтогарячий)

Чоловічі футболки без рисунка (сонячний та жовтий колір) Сонячний та жовтий кольори дуже схожі, але сонячний — більш насичений

Зелена та біла чоловіча футболка без рисунка Футболки без рисунка — зелена та біла

Футболка кольору хакі та футболка з нефарбованої бавовни Футболка кольору «хакі» та футболка з нефарбованої бавовни

Футболки відмінної якості

Матеріал — 100% бавовна, плотність 160 г/м².

У нашому магазині продаються футболки виключно відмінної якості. Основною характеристикою футболки, перш за все, є якість тканини. При виготовленні наших футболок, використовується тканина з фірмової пряжі Belcoro®, яка виділяється міцністю, стійкістю до витягування та не линяє при пранні.

Футболки не мають особливих обмежень при носінні та догляді, не скочуються, добре перуться та прасуються.

* Щодо того, як правильно писати — рисунок або малюнок. В українській мові використовуються обидва слова, проте «малюнок» прийнято вживати щодо зображень, які наносяться фарбою вручну (малюються). Ми ж наносимо на футболки підготовлені на комп’ютері векторні зображення за допомогою спеціального обладнання, тому їх правильніше називати «рисунками», а не малюнками.

Наш магазин тимчасово зупиняє роботу, оскільки всі футболки з нашого складу пішли на потреби армії.

Повернемося після перемоги! 🇺🇦