99 грн

Футболка ПТН ПНХ

Футболка ПТН ПНХ Футболка ПТН ПНХ

Якщо ти справжній патріот своєї Батьківщини, якщо Україна для тебе не порожній звук, якщо ти чітко знаєш, хто винен у смертях тисяч українських патріотів — вирази свій протест публічно! Футболки ПТН ПНХ — чудовий спосіб висловити своє відношення до дій керівника сусідньої держави, який поправ всі міжнародні норми, розтоптав всі двосторонні домовленості та ініціював ескалацію напруги у нашій країні.

На цьому сайті ти можеш купити футболку ПТН ПНХ відмінної якості та по вигідній ціні. Станемо єдиним фронтом на захист цілісності, свободи і незалежності нашої Батьківщини. Нехай агресор раз і назавжди зарубить собі на носі: «Не вчи нас жити, і тоді ми не скажемо, куди тобі іти!». Українці самі вирішать, як і що їм робити на території нашої Батьківщини. Ми самі знаємо, яку страну хочемо побудувати.

Чому так дешево?

Ви, напевно, вже звернули увагу на той факт, що ціна на футболку ПТН ПНХ на цьому сайті значно відрізняється від пропозицій на інших сайтах. І цілком імовірно, що ви задаєте собі резонне запитання: «А чому так дешево? Чи немає тут обману? Адже в інших магазинах така футболка коштує в районі 160 грн». Поспішаємо розвіяти ваші сумніви. По-перше, ми можемо дозволити собі продавати футболки по настільки низькій ціні, оскільки при їх виготовленні ми опираємося не на одиничні замовлення, а на крупнотиражне виробництво. Це дає нам можливість купувати футболки крупними партіями, що передбачає отримання суттєвих знижок. У свою чергу, це також дозволяє заощаджувати на друці. Таким чином, ми отримуємо мінімальну собівартість готової футболки.

І по-друге, ми не ставимо перед собою задачу заробити на цих футболках великі гроші. Наша основна мета — допомогти справжнім патріотам України висловити своє відношення до дій неадекватного сусіда і матеріально допомогти Українській армії у відбитті ворожої агресії.

Так футболки ПТН ПНХ виглядають у реальності

Футболка ПТН ПНХ (фото) Футболка ПТН ПНХ

Напис на футболку наноситься методом шовкографії, тому дуже добре тримається, не тріскається і витримує десятки праннів Напис на футболку наноситься методом шовкографії, тому дуже добре тримається, не тріскається і витримує десятки праннів

Футболки відмінної якості

Матеріал — 100% бавовна, плотність 160 г/м?

Зображення — шовкографія (не тріскається)

У нашому виробництві використовуються футболки виключно відмінної якості. Основною характеристикою футболки, перш за все, є якість тканини. При виготовленні наших футболок, використовується тканина з фірмової пряжі Belcoro®, яка виділяється міцністю, стійкістю до витягування та не линяє при пранні. Ця тканина краще за аналоги адаптована під нанесення зображень, що дозволяє наносити на неї зображення високої якості і гарантує якісний вигляд футболки протягом тривалого часу.

Футболки не мають особливих обмежень при носінні та догляді, не скочуються, добре перуться та прасуються. Зображення на футболку наноситься методом шовкографії, і на відміну від більш поширеного термопереносу, не тріскається з часом.

Наш магазин тимчасово зупиняє роботу, оскільки всі футболки з нашого складу пішли на потреби армії.

Повернемося після перемоги! 🇺🇦