105 грн

Дитяча футболка з гербом України

Якщо Ви прагнете виховати свою дитину справжнім патріотом України, потрібно змалку навчати її любові до національних символів нашої держави. Дитяча футболка із зображенням тризуба — це чудовий спосіб виховати у маленького патріота гордість за те, що він українець.

Різнокольорові дитячі футболки з гербом України Різнокольорові дитячі футболки з гербом України

На нашому сайті ви зможете купити якісні дитячі футболки різних кольорів з зобреженням малого герба України за кращою ціною. Наявність різних кольорів та розмірів допоможе підібрати футболку як для хлопців так і для дівчат різного віку. Крім того, купуючи футболки на нашому сайті ви допомагаєте українським воїнам, які ведуть запеклу героїчну війну проти російської агресії на Сході України. 5 гривень з кожної реалізованої одиниці ми направимо на допомогу армії.

Чому так дешево?

Ви, напевно, вже звернули увагу на той факт, що ціна на дитячу футболку з Гербом України на нашому сайті значно дешевша ніж у інших продавців. Можливо у вас навіть виникають сумніви у якості футболки чи нанесеного на неї зображення. Поспішаємо розвіяти ваші сумніви. По-перше, ми можемо дозволити собі продавати футболки по настільки низькій ціні, оскільки при їх виготовленні ми опираємося не на одиничні замовлення, а на великотиражне виробництво. Це дає нам можливість купувати футболки оптовими партіями, що передбачає отримання суттєвих знижок. У свою чергу, це також дозволяє заощаджувати на друці. Таким чином, ми отримуємо мінімальну собівартість готової футболки.
І по-друге, ми не ставимо перед собою цілі заробити на цих футболках великі гроші. Наша основна мета — допомогти справжнім патріотам України висловити своє відношення до дій неадекватного сусіда і матеріально допомогти Українській армії у відбитті ворожої агресії.

Так дитячі футболки з гербом виглядають у реальності

Синя дитяча футболка з гербом України Синя дитяча футболка з гербом України

Дитячі футболки з гербом України Дитячі футболки з гербом України

Футболки відмінної якості

Матеріал — 100% бавовна, плотність 160 г/м².

Зображення — шовкографія (добре витримує прання і не тріскається з часом).

У нашому виробництві використовуються футболки виключно відмінної якості. Основною характеристикою футболки, перш за все, є якість тканини. При виготовленні наших футболок, використовується тканина з фірмової пряжі Belcoro®, яка виділяється міцністю, стійкістю до витягування та не линяє при пранні. Ця тканина краще за аналоги адаптована для друку зображень, що дозволяє наносити на неї зображення високої якості (див. приклади вище) і гарантує якісний вигляд футболки протягом тривалого часу.
Футболки не мають особливих обмежень при носінні та догляді, не скочуються, добре перуться та прасуються. Зображення на футболку наноситься методом шовкографії, а отже, на відміну від більш поширеного термопереносу, не тріскається з часом.

Наш магазин тимчасово зупиняє роботу, оскільки всі футболки з нашого складу пішли на потреби армії.

Повернемося після перемоги! 🇺🇦